Dé vastgoedreferentie in Nieuwpoort en omstreken

Albert I laan 234
8620 Nieuwpoort

Openingsuren

ma 9u tot 12u30 | 14u tot 17u30
di 9u tot 12u30 | 14u tot 17u30
wo Gesloten
do 9u tot 12u30 | 14u tot 17u30
vr 9u tot 12u30 | 14u tot 17u30
za 9u tot 12u30 | 14u tot 17u30
zo Enkel op afspraak
button icontoon telefoonnummer +32 58 23 65 82
button icontoon e-mailadres info@euroimmo.be

Wij helpen u graag met alle vragen

Vul gerust uw vraag en gegevens in onderstaand contactformulier in.

juni 2024

madiwodovrzazo
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Mensen waar u op kan rekenen

Heeft u een vraag voor een specifiek departement? Hieronder kan u onze medewerkers rechtstreeks contacteren.

adviseurs inkoop en verkoop

Filip Van de Casteele
Filip Van de Casteele
+32 477 77 37 77 filip@euroimmo.be
Michael Dasseville
Michael Dasseville
+32 484 38 40 26 michael@euroimmo.be

adviseurs verhuur

Vincent Despeghel
Vincent Despeghel
+32 486 87 79 21 vincent@euroimmo.be
Elien De Braekeleer
Elien De Braekeleer
+32 485 65 62 72 elien@euroimmo.be
An De Bruycker
An De Bruycker
+32 58 62 27 12 an@euroimmo.be

adviseurs syndic

Dominique Dehairs
Dominique Dehairs
+32 58 23 65 82 dominique@euroimmo.be
Niels Werbrouck
Niels Werbrouck
+32 58 62 27 19 niels@euroimmo.be
Ruben Vanlede
Ruben Vanlede
+32 58 62 27 15 ruben@euroimmo.be
Christel Saubain
Christel Saubain
+32 58 62 27 16 christel@euroimmo.be
Timon Deputter
Timon Deputter
+32 58 62 27 20 timon@euroimmo.be

management

Stefaan Dhondt
Stefaan Dhondt
+32 58 23 65 82 stefaan@euroimmo.be
Inge Lepeire
Inge Lepeire
+32 58 23 65 82 inge@euroimmo.be